Jak si objednat kuchařku  

Jak jsem se již v předchozím článku psala, na serveru startovac.cz běží právě sbírka na kuchařku Sladké sezónní pečení, kterou se chystám sama vydat. Kuchařku, si tak můžete objednat již nyní. Tím především podpoříte její vlastní vznik. Odměnou vám za to bude to, že kuchařku dostanete na přelomu října a listopadu dříve než se dostane na můj e-shop, dostanete ji podepsanou, s věnováním a magnetkou. A třeba i nějakým dalším dárečkem, pokud budete chtít.

Protože mi píšete, jak vůbec můžete přispět na kuchařku, rozhodla jsem se v bodech sepsat takový návod a shrnutí. I já jsme zprvu nevěděla jak takové kampaně na startovači chodí a tak věřím, že Vám bude tento článek přínosný.

 1. Nejdříve musíte přejít na stránku startovače s projektem “Sladké sezónní pečení” odkaz zde.
 2. Na zmíněném odkazu naleznete povídání, proč jsem se rozhodla napsat kuchařku, co v kuchařce najdete a proč se podílet na projektu a zakoupit si kuchařku.
 3. Když budete rolovat dál vykouknou na vás i odměny, které si můžete zakoupit ke kuchařce. Jsou to hlavně mé rukodělné výrobky, které si teď můžete pořídit za zvýhodněnou cenu (některé produkty zakoupíte i na mém eshopu). Pro ty co mě chtějí podpořit ještě více jsou připraveny akvarelové malby mých receptů ve formátu 20*30 cm k pověšení na zeď, třeba do kuchyně.
 4. Ve sloupci vpravo jsou informace jaká je požadovaná cílová částka, aby projekt byl úspěšný. Kolik částky se zatím vybralo a je to uvedeno i v procentech. Úspěšný projekt musí mít samozřejmě 100 %, ale cílová částka může být i překročena. Můj projekt má dobu trvání 42 dní a každá hodina se odpočítává, takže můžete vidět i jak dlouho projekt ještě poběží.
 5. V projektu na kuchařku je vypsáno 11 odměn. Odměna znamená, že když si vyberete jednu z odměn, která má podobu kuchařky + i třeba nějakého výrobku, zakoupíte si tento produkt a zároveň vaše poslaná částka jde na tisk kuchařky. Z cílové částky budu schopna nechat udělat 250 výtisků kuchařky. Vybrané peníze s cílovou částkou taktak pokryjí náklady na tisk a provize.
 6. Když jste si vybrali vaši nejmilejší odměnu, tak ji podpoříte tak, že kliknete na zelenou ikonku “podpořit projekt”.
 7. Teď budete muset vyplnit vaše údaje ,aby vám mohla být odměna při úspěšném projektu doručena domů na adresu.
 8. Částka jakou zaplatíte za odměnu je už vyplněna, ale pokud mě chcete podpořit více tak částku můžete navýšit dle libosti.
 9. Pokud nechcete, aby bylo vaše jméno uveřejněno v seznamu startérů, tak můžete zvolit anonymní přispění. V seznamu startérů bude uveden příspěvek od uživatele ANONYM.
 10. Dále musíte zvolit jakým způsobem odměnu zaplatíte. Na výběr máte ze tří možností a to je bankovním převodem na účet startovače, platební kartou kde převod je okamžitý a jste hned uvedeni v seznamu startérů. Poslední možnost platby je přes paypal – taky se jedná o okamžitý převod, ale musíme mít na paypalu účet a dostatek financí, nebo propojený z bankovním účtem.
 11. Dále ještě do kolonky upřesnění odměny mi napíšete pro koho má být určeno věnování, nebo jestli chcete jen kuchařku podepsat. Můžete mi napsat libovolný vzkaz.
 12. Nezapomeňte zaškrtnout, že souhlasíte s podmínkami.
 13. Při platbě bankovním převodem vám budou na email poslány pokyny k převodu částky a pokud jste zvolili placení platební kartou nebo paypal, přesměruje vás to na platební bránu.
 14. Z Vaší strany je to vše. Teď zbývá jen držet palce a doporučit projekt známým. Protože čím více lidí se bude podílet zakoupením odměny, tím je větší šance na úspěch.

Může se stát, že se cílová částka nevybere a kuchařka nakonec nevznikne. V takovém případě vám startovač vrací po ukončení projektu peníze zpět v plné výši.

 

Věřím, že se budeme společně radovat a péct z kuchařky.    

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *