Články

Otevření e-shopu

8.8.2018

S radostí vám oznamuji, že jsme právě otevřeli nový e-shop, který je propojen s mým blogem o pečení.

Když jsem blog po pauze znovu spustila, naťukla jsem, že by mohl vzniknout eshop s potřebami pro pečení. S manželem jsem na tom pracovala několik měsíců. Dostali jsme se konečně do finální fáze, ve které jsme mohli eshop otevřít a já jsem neskutečně ráda, že se s vámi můžu o tu radost podělit. Produkty do eshopu jsem vybírala pečlivě podle svého vlastního uvážení, co bych sama uvítala při pečení a co by se mohlo hodit i vám.

Eshop nabízí produkty jak ruční výroby, na kterých jsme se nějak podíleli, nebo od dodavatelů u kterých věříme, že vytvářejí kvalitní výrobky a jsou nepostradatelnou součástí při pečení. Pod naší značkou najdete všechny textilní výrobky od utěrek, přes dámské a dětské zástěry až po lněné pytlíky na pečivo, ve kterých vám pečivo zůstane déle čerstvé. Dále chystáme stylová dřevěná prkénka, která můžete využít jak na krájení tak servírování. Ručně točená a malovaná je i keramika, kterou pro nás na zakázku vyrobil jihočeský keramik Stanislav Týmal. Aktuálně se můžete těšit z kolekce „Chrpa“, kolekce se budou postupně měnit.

V eshopu najdete i různé vychytávky jako jsou embosované dřevěné válečky, které vám pomohou na sušenkách nebo perníčcích vytvořit krásný motiv. Z keramiky je to máslenka s vodním filtrem, se kterou nemusíte máslo skladovat v lednici. Máslo tak bude vždy měkké, dobře roztíratelné a zároveň se nezkazí. Pokud pečete kváskové pečivo, určitě oceníte nádobu na kvásek s krásným malovaným motivem klasů. Obě tyto keramické vychytávky byly vytvořeny speciálně pro náš eshop. Vychytávek tam máme spoustu – keramické fazole pro pečení koláčů v našem pytlíku, důlkovače na koláče, netradiční vykrajovátka, různá radýlka, stylové servírovací náčíní a dezertní příbory a mnohé další. Postupně vám budu jednotlivé produkty představovat i tady na blogu.

Jestli máte na nějaký produkt dotaz, neváhejte se na mě obrátit a napsat třeba na email: info@sladkavanilka.cz. Ráda pomůžu, odpovím či poradím.

Příjemné nakupování a pečení, Žaneta

Mohlo by vás také zajímat

Žádné komentáře

Odpovědět